zespół

Tworzymy go razem

Mirosław "Pyciu" Pytel
„Najważniejsze aby mieć pracę, która stała się hobby. Jest to idealna równowaga pomiędzy przyjemnością a obowiązkiem.”

W Yellowozie ceni najbardziej różnorodność. Regularne spotkania z ludźmi i to, że nie musi pracować od poniedziałku do piątku. Czasem pracuje na planie, czasem w magazynie, zdarza się także, że jest w rozjazdach. Jest odpowiedzialny za wizerunek firmy, kontakt z Klientami oraz finanse i księgowość. Po godzinach - maniak motoryzacji.

Marek "Wiśnia" Wiśniewski
„Na wakacje razem nie jeździmy, na obiady wspólne też nie chodzimy, ale jesteśmy dobrymi kumplami. Uwielbiam to w tej pracy. Jest między nami jakaś chemia, która powoduje, że się nigdy nie kłócimy.”

Najczęściej spotkać można go w magazynie, to jego ulubione miejsce. Porządny człowiek – mówią o nim koledzy. Porządny i porządnicki. Podobno magazyn Yellowozu bez niego nie miałby racji bytu. Nikt inny nie jest tak uporządkowany jak on. Miłośnik caravaningu. Jak podróżować to tylko z przyczepą lub kamperem. Głównie po Europie, choć od lat zakochany jest we Włoszech. Nigdzie indziej najchętniej by nie jeździł. Pochodzi z Płocka. Uwielbia zwierzęta. Regularnie dokarmia bezdomne koty.

Marcin "Mały" Paczkowski
„Może to dziwne, ale do pracy przychodzę dokładnie z tą samą przyjemnością, co 20 lat temu. Czasami zastanawiam się, czy to w takim razie aby na pewno jest praca?”

Najchętniej nie opuszczałby żadnego planu filmowego, ale jeszcze nie opanował bilokacji. Brodaty, rodzinny, wysportowany.  Zapalony paralotniarz, motolotniarz, do tego uwielbia stare samochody - kupuje kultowe „wraki” i nimi jeździ. W Bieszczadach czuje się jak u siebie, bo stamtąd pochodzi. Twierdzi, że nie przepracował w swoim życiu ani jednego dnia na etacie. Nie wie, co to urlop.

Albert "Kubuś" Kalwasiński
Andrzej "Myśliwy" Myśliwiec
Michał Zieliński
Jerzy "Filip" Marczak
Michał "Licho" Lichocki
Eryk Fijoł
Marcin "Rosół" Głowacki
Damian "Smoła" Smoliński
Krzysztof Wolny
Patryk Chudzik
Michał "Pikuś" Pikus
Daniel "Ziomek" Chybowski